КОБЕЛЬ МЕДНИЙ ― ОСОБЛИВОСТІ І ЕКСПЛУАТАЦІЯ Неможливо уявити сучасну цивілізація без електрики та засобів комунікацій, що забезпечують життєдіяльність людини, взяти, наприклад, кабель мідний, який найбільш широко застосовують для передавання електроенергії. ЩО ТАКЕ МЕДНИЙ КАБЕЛЬ ?
До цієї категорії належать силові багатожильні кабелі різного призначення. З огляду на те, що зараз є безліч їх видів, які випускаються як за галузевим, так і за загальнонаціональними стандартами, на практиці застосовується тільки приблизне буквено-цифрове маркування виробів. Простіше кажучи, заведено технічне позначення кабелів із певними параметрами, для виготовлення яких використані матеріали відповідних ГОСТів.
Що являє собою стандартна конструкція кабелю? Це одна або найчастіше кілька ізольованих жил, які поміщені в герметичну оболонку. Вона може бути алюмінієвою, олив'яною, гумовою або пластмасовою. Іноді, залежно від умов використання, виріб покривають броневим шаром зі сталевих стрічок або дроту різного перерізу.
КОБЕЛЬ МЕДНИЙ-ВІДИ ПРОДУКЦІЇ
Зараз є кілька різновидів кабелів, які розрізняють за областями застосування. Силові — застосовуються під час будівництва ліній, основне призначення яких передавання, а також розподіл електрики в освітлювальних і силових установках. Промисловістю випускаються зразки з алюмінієвими та мідними жилами.
Як ізоляцію використовують папір, поліетилен, ПВХ, гума та інші матеріали. Броньоване покриття виконується зі свинцю, алюмінію, гуми або пластику. Контрольні кабелі — використовують для підведення живлення сигналами низької напруги до різноманітних електротехнічних пристроїв і створення спеціальних контрольних ланцюгів. Забезпечені мідними або алюмінієвими жилами перерізом до 10 мм2. У автоматизованих системах керування зазвичай застосовують вироби з мідними жилами в пластиковій оболонці, з екранованим покриттям, що оберігає від впливу електромагнітних перешкод. Вага мідного кабелю залежить від кількості жил, а також їх перерізу.
Широке застосування в засобах зв'язку знайшли спеціальні кабелі, за допомогою яких відбувається передавання сигналів. Цей тип ділиться на високочастотні кабелі дальнього зв'язку та низькочастотні для локального використання в місцевих лініях.
Забезпечення зв'язку між радіотехнічними пристроями здійснюється з використанням кабелів коаксіальної конструкції з центральним мідним дротом, покритим фторопластом або поліетиленом. Верхній ізолювальний шар виготовлений із тих самих матеріалів. НАГРУЗКА НА МЕДНИЙ КОБЕЛЬ ІНШІ АСПЕКТИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ
Далі докладно зупиниться на силових виробах і галузі їх застосування, для яких зручний опір мідного кабелю вважається оптимальним, оскільки цей показник загалом залежить від матеріалу та температури експлуатації. Згідно з інструкціями контрольованих органів, як проведення в житлових і промислових будівлях рекомендується використовувати багатожильні кабелі з міді.
Найбільший попит у будівельників мають вироби марки ВВГ. Цей тип проведення являє собою виріб із подвійною ПВХ ізоляцією. Залежно від загального перерізу він може застосовуватися в місцях, де навантаження на мідний кабель становить від 0,6 до 6 кВ. До речі, перевірити опір мідного кабелю в домашніх умовах можна за допомогою приладу SmartClass ADSL, який призначений для вимірювання різних параметрів проведення.
Також великою популярністю користується мідний кабель із гумовою ізоляцією типу КГ. Завдяки наявності всередині безлічі мідних дротів, він вирізняється прекрасною гнучкістю. Для використання цього типу проведення в умовах вічної мерзлоти до складу ізоляції КГ впроваджені спеціальні добавки.
І завершує список броньований кабель ВББШв, забезпечений подвійною ПВХ ізоляцією й захищений двома шарами металевої стрічки. Цей тип загалом застосовують для трас, прокладених у ґрунті, у тунелях і на повітрі. Завдяки графітовій кришці, що входить до складу ізоляції, він досить стійкий до загоряння.
Характеристики
Основні | |
---|---|
Виробник | Hot Film |
Країна виробник | Південна Корея |
Призначення | Універсальне |
Гарантійний термін | 12 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 ₴