Тканина. Матеріал для тканинного стелі являє собою основу спеціального трикотажного плетіння, покритий поліуретаном. Тканинні стелі часто називають «безшовними», тому що ширина полотна досягає 5 метрів і дозволяє зробити стелю в практично будь-якій кімнаті без швів. Тканинний стеля вкрай міцний (забігаючи вперед, можна сказати, що за порізати його набагато складніше ніж плівковий стеля), володіє малою вагою (220-240 г/кв. м.), хорошою тепло - і звукоізоляцією. До того ж тканинний стеля можна використовувати в неопалюваних приміщеннях, тож як він витримує навіть мінусові температури. Саме в лінійці тканинних стель існує спеціальний акустичний стеля, що дозволяє створити гідну акустику в приміщеннях кінотеатрів, концертних і конференц-залів, а в приватних будинках і квартирах – для кімнат з домашніми кінотеатрами.
Колір стелі може бути як класичний матовий білий, так і тонований в будь-який відтінок. Незважаючи на те, що тканинний стеля не може бути глянсовим, у нього є інша важлива перевага – на таку стелю можна нанести будь-який малюнок. Будь-яке зображення може бути виконане як у промислових умовах на широкоформатному принтері, так і запрошеним художником «від руки».
Інший варіант натяжної стелі – використання плівки з м'якого полівінілхлориду. Плівка не підтримує горіння, легко миється. При низьких температурах плівка твердне і стає крихкою, але при нагріванні відновлює свої якості. Стеля з ПВХ плівки абсолютно водонепроникний, що оцінено власниками квартир багатоповерхових будинків, де можливі протечки води від сусідів, адже ці стелі витримують тиск на поверхню плівки до 100 кг/кв. м. У зв'язку з тим, що плівка випускається шириною від 1,3 до 2,2 м, нерідко при установці полотнища з'єднують між собою спеціальною високочастотної зварюванням, отримуючи при цьому міцний і малопомітний шов. Колірна палітра плівкових стель неймовірно різноманітна, також величезний вибір різноманітних фактур. Такі стелі можуть бути глянцевими або матовими, сатиновими або з ефектом оксамиту, світлопрозорими і мармуровими.
Для установки тканинного стелі не потрібно прогрівати приміщення, тому що він встановлюється на кріпильний профіль (багет) і рівномірно натягують по всій площі кімнати. У разі монтажу тканинного стелі використовується два види кріплення. Перший варіант закріплювати полотно у видимий багет Clipso, другий варіант це штапікова система кріплення.
Монтируя пленочные потолки, необходимо разогреть пленку специальным оборудованием. При нагреве пленка становится более мягкой и эластичной, позволяя быстро и легко поместить ее в заранее установленные крепления, а, остывая, натягивается и создает идеально ровный потолок. Пленочные потолки могут крепиться с помощью гарпунной системы, когда точно раскроенная по форме помещения ПВХ пленка с приваренным к ней профилем (гарпуном) монтируется на закрепленный на стене багет. Также для пленочного потолка используется и штапиковая технология крепления.
Екологічність цих двох варіантів стелі, їх пожежобезпечність і відсутність запаху дозволяють використовувати їх не тільки в офісах, квартирах і заміських будинках, але і в дитячих садочках і медичних установах.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.