Шпалери з бамбука (цікаві статті)

Оригінальною прикрасою стін, є як не дивно бамбукові шпалери. Стебла певних сортів бамбука відбирають, обробляють антистатиком, надаючи їм стійкість до вицвітання і пиловідштовхуючі властивості. Бамбукові шпалери здатні витримувати мити губкою з миючими речовинами і чищення пилососом. Для виготовлення шпалер, стебла бамбука піддаються спеціальному способу сушіння. Саме за своєрідною технологією сушіння, стебла не тріскаються, а значить, зберігається їх ідеальний зовнішній вигляд.
Бамбукові шпалери можна клеїти на будь-яку поверхню за допомогою рідких цвяхів або використовуючи спеціальні декоративні шпалерні цвяхи. Шпалери з бамбука мають масу відтінків жовтого, зеленого, коричневого кольорів і чисто білосніжний. Так само вони мають різноманітні стилі, найбільш популярним стилем є африканський і східний.
Рідко хто обклеює повністю стіни бамбуковими шпалерами, зазвичай їх використовують в якості декору.
При виборі бамбукових шпалер варто пам'ятати, що шпалери зроблені з натуральних волокон, тому поверхня обклеєної стіни може виявитися нерівною. Легко порушується симетрія малюнка і видні стики. Бамбукові шпалери не зазнають надмірної вологи і їх не можна м'яти.
Процес обклеювання стін бамбуковими шпалерами.
При купівлі бамбукових шпалер, необхідно не помилитися з відтінком. Розрахувати необхідну кількість рулонів, стандартна довжина одного рулону 9,14 метрів. Для роботи з обклеювання шпалер знадобиться кисть з м'якими нейлоновою щетиною, пластиковий шпатель, високоякісний вініловий клей.
Перед обклеюванням стіни потрібно підготувати. Очистити від старих шпалер або фарби, позбутися нерівностей, шляхом наклеювання підкладки. Клей наноситься рівномірно, по краях, шар клею можна збільшити, для того щоб стики шпалер не розходилися. Після того, як шпалери змащені клеєм, їх не можна згортати. Одержувані складки, при необережному обклеюванні, розгладити складно, тому обклеюванням потрібно займати обережно. Перед обклеюванням, шпалери повинні ввібрати клей — це запобіжить поява бульбашок, стиснень і розбіжності стиків.
Що б визначити, як швидко вбирається клей, потрібно провести невеликий досвід. На маленький відрізок полотна нанести клей, через деякий час перевірити, як відрізок шпалер тримається на стіні.
Зайвий клей, при наклеюванні шпалер, потрібно відразу видаляти вологою, м'якою тканиною. При цьому варто пам'ятати, що бамбукові шпалери, наклеєні на стіни, не терплять зайвих переміщень або поправок.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.