Продавець Інтернет магазин Тепло Вашого Дому розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
212 відгуків
ТЕРМОРЕГУЛЯТОР В ПОДАУНОК  КОЖНОМУ ПОКУПЦЮ! АкциЇ та знижки  Детальніше про АКЦІЮ

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення

+380 (63) 201-73-33
+380 (99) 663-03-50
Тернопіль.Вул Об'їзна 12/2 .Ринок західний або Філія Вул 15 Квітня 5 а, Тернопіль, Україна
интернет магазин Теплих підлог

Циклювання паркету (цікаві статті)

Циклювання паркету (цікаві статті)

Паркет – це одне з найкрасивіших і довгострокових підлогових покриттів, які використовуються на сьогоднішній день. Привабливий зовнішній вигляд, натуральне дерево і хороші експлуатаційні характеристики – ось основні переваги такої підлоги. Ще один плюс паркету – це можливість його реставрації. Якісне покриття, товщина якого становить від 1,5 см, може з успіхом перенести 4-5 циклів відновлювальних процедур. Сучасні лаки на основі багатокомпонентної добре зберігають поверхню і захищають паркет від механічних пошкоджень.

Реставраційні роботи називаються циклювання паркету, вони включають в себе кілька етапів, що вимагають професійного обладнання та кваліфікованих фахівців.

Етапи відновлення паркетного покриття

Складність і вартість робіт визначаються вихідним станом паркету. Скільки реставрацій вже перенесло покриття, в яких умовах воно експлуатувалося, як давно проводився останній ремонт – все це має велике значення і багато в чому визначає обсяг необхідного втручання.

Ремонт паркету

Реставрація починається з ревізії підлогового покриття. Рухомі елементи паркету відновлюються і надійно фіксуються, при необхідності проводиться заміна втрачених або зіпсованих плашок. Якщо при експлуатації спостерігаються скрипи, то виконується додатковий ремонт в проблемних зонах.

 

Після ретельної перевірки та фіксації всіх елементів поверхню підлоги візуально оцінюється, перевіряється на наявність виступаючих кріпильних елементів і цвяхів. Цей етап важливий, оскільки дозволяє попередити поломку техніки, за допомогою якої проводяться циклювальні та шліфувальні роботи.

Циклювання покриття

Наступним етапом реставрації є циклювання паркету. Її завдання - зняти верхній шар лаку і оголити деревину. Залежно від стану паркетного покриття може бути проведена більш глибока циклювання, яка зніме тонкий верхній шар деревини. Такий спосіб дозволяє позбутися від подряпин, сколів, дозволяє оновити текстуру дерева, зробити покриття візуально привабливим.

 

Роботи можуть проводитися вручну або за допомогою спеціалізованих циклювальник машин. Для процедури використовується грубозерниста наждачний папір з номерами 36-40. Циклювання допомогою сучасної апаратури дозволяє зняти більш рівний шар покриття, домогтися відмінного візуального ефекту. Сучасне обладнання, оснащене спеціальними мішками, робить процедуру не такою брудною.

Шліфувальні роботи

Після циклювання грубозернистим папером на поверхні залишаються невеликі розводи, їх прибирають за допомогою дрібної наждачного паперу. Для цього використовуються матеріал з маркуванням 60-80 і більше. На цьому етапі поверхня набуває ідеальну гладкість і готується під фарбування. Після машинної шліфування і циклювання паркету має рівну верхню поверхню такої якості неможливо досягти, виконуючи роботи вручну.

Якщо в паркеті є невеликі щілини, покриття шпаклюють. Для цього змішують шлифовочную пил і спеціальний склад, цією сумішшю обробляють проблемні зони і усувають видимі дефекти.

Покриття лаком

Завершальним етапом реставрації паркету є розтин лаком. Сьогодні виробники пропонують складні багатокомпонентні суміші, які володіють хорошими захисними характеристиками і забезпечують привабливий зовнішній вигляд покриття на багато років. Розтин лаком проводиться на сухою і чистою поверхні. Лак рівномірно розподіляється по підлозі, без утворення калюж і набряків. Для збільшення терміну служби підлогового покриття розтин лаком виробляють кілька разів.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner