Ефект досягається завдяки використанню спеціальних декоративних плівок, призначених для облицювання і ламінування поверхні профілю з ПВХ.
Особливості плівок для ламінування пластикових вікон
Якщо ви хочете прикрасити не тільки інтер'єр приміщення, але і фасад будинку, можна вибрати ламінування профілю з двох сторін різними кольорами. Зовнішня сторона плівки має високу опірність перед впливом атмосферних факторів і ультрафіолетового випромінювання. Це дозволяє покриттю більш тривалий час зберігати насичені та глибокі кольори. Ламінованого профілю не страшні ні дощі, ні палюче сонце!
Клієнтам доступний великий вибір варіантів, починаючи від однотонних забарвлень і закінчуючи складним декором під дерево, що імітує натуральні прожилки деревини. Сьогодні виробники випускають близько 150 варіантів плівок! Серед такого достатку можна знайти як сині або червоні кольори, так і більш екзотичні і незвичайні забарвлення, наприклад під мармур або кору дуба.
Конкурентні переваги ламінованого профілю
- Економічність. Красивий профіль з облицюванням, ідентичною текстурі натуральних матеріалів, обійдеться значно дешевше дерев'яного аналога і прослужить довгий час.
- Стійкість перед механічними впливами. Плівка — це додатковий захист поверхні вікна від пошкоджень. З цим завданням вона справляється набагато краще, ніж інші різновиди покриттів, наприклад, фарба.
- Функціональність. Ламінований профіль не потребує специфічного догляду, достатньо просто періодично протирати від бруду. Виробники пропонують відштовхують бруд плівки, з яких легко зводиться навіть випадково потрапила фарба! Для локального косметичного ремонту можна задіяти спеціальні олівці.
- Перетворення виду вікна. Навіщо ховати профілі за фіранками, маскуючи їх, білий колір, коли їх можна гармонійно вписати в інтер'єр приміщення, правильно підібравши фактуру і відтінок? Широка кольорова гама задовольнить всі побажання.
- Тривалий термін служби. Ламіновані ПВХ профілі протягом десятиліть здатні зберігати свою стійкість до впливу зовнішнього середовища. Вони відмінно переносять температуру від -50 до + 120 градусів Цельсія, не вигорають на сонце.
Технологія ламінування віконного профілю
Принцип простий. Спочатку на поверхню профілю наноситься грунтуючий складу, після чого конструкція відправляється на верстат, де заготівля буде рухатися по напрямних санчатах. У цей час під впливом високої температури на її поверхню наклеюється плівка. Для більш надійної фіксації матеріалу використовуються спеціальні валики, які здійснюють обтиснення профілю. Завершальним етапом є охолодження готової конструкції і застигання клейового прошарку. Це довгий процес, який триває не менше тижня.
Ламінація профілю не впливає на експлуатаційні характеристики пластикових вікон, які зберігають високий рівень надійності і свою довговічність, при цьому набуваючи красиву забарвлення і фактуру.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.