Будинок з дерева екологічні, виглядає красиво і має багато очевидних переваг. Разом з тим, щоб створити в будинку максимальний кліматичний комфорт, тепло і затишок, необхідно своєчасно подбати про такий питанні, як утеплення дерев'яного будинку.
Рішення
Звичайно, рішення цього завдання має свої особливості та нюанси, стикаючись з ним, користувач повинен знайти відповіді на ряд питань:
- яким саме матеріалом утеплювати дерев'яний будинок;
- правильно проводити утеплення зовні або всередині будинку;
- чи можна впоратися з роботою самостійно чи варто запросити майстрів;
- які елементи в конструкції дерев'яного будинку варто утеплювати (стіни, дах, підлога) і т. д.
Оскільки сам по собі дерев'яний будинок володіє унікальними властивостями, то і утеплювач для такого будинку потрібно підбирати з урахуванням того, щоб не порушити екологічність будови.
Відмінно підходить для дерев'яних будинків м'який деревоволокнистий утеплювач. Він виготовляється з волокон хвойних порід деревини за спеціальною технологією, без застосування клеїв, закріплювачів та інших хімічних компонентів, тому відносяться до групи ізоляційних матеріалів зі 100% екологічністю.
Прекрасно себе зарекомендували, і користується широкою популярністю серед покупців теплоізоляційні мати і вітрозахисні плити.
Вони дозволяють ефективно і надійно вирішувати такі питання, як:
- тепло - і звукоізоляція;
- вітрозахист стін, покрівлі;
- вирівнювання поверхні стін, підлог і стель.
Застосування м'яких деревоволокнистих плит актуально, коли необхідно утеплення каркасного будинку або іншої дерев'яної конструкції будівлі. Легкі і міцні, але досить еластичні, деревоволокнисті плити відмінно справляються із завданням забезпечення тепла і комфорту всередині дерев'яного будинку, незалежно від того, проведено утеплення зовні або з внутрішньої сторони будинку.
Переваги
Плити МДВП відмінно справляються із завданням теплоізоляції, звукоізоляції оскільки мають переваги:
- щільну, але разом з тим пористу структуру;
- еластичні;
- мають властивості звукоізоляції, здатні створити акустичний комфорт усередині будинку;
- не боятися вологи, не втрачають свої властивості при попаданні вологи всередину або на поверхню плит;
- не виділяють токсичні і шкідливі компоненти в навколишнє середовище;
- безпечні для здоров'я, гіпоалергенні, екологічні;
- довговічні (можуть прослужити від 50 років і вище!);
- простота, швидкість і легкість монтажу;
- відносно легкий вага, спрощує завдання транспортування і доставки на об'єкт.
Якщо екологічна безпека та гіпоалергенності використовуваних будівельних (у тому числі ізоляційних матеріалів значать для вас значущу роль при виборі матеріалу, то спочатку вибрати підходящий варіант необхідно серед натуральних за складом утеплювача. Вони можуть бути на основі льону, бавовни, вовни, дерева і т. д.
Щоб наявність утеплювача на стінах, підстави підлоги або покрівлі не стало причиною для виникнення алергії, потрібно підібрати такі матеріали, які не будуть накопичувати в собі вологу і пил, тим самим створюючи умови для розвитку алергічної реакції.
Застосування
Використання деревоволокнистих плит для утеплення дерев'яного будинку дозволяє забезпечити надійний захист від спеки та холоду, підтримуючи максимально комфортний мікроклімат в будинку, незалежно від погоди за вікном.
Утеплювати будинок своїми руками з допомогою м'яких деревоволокнистих плит не складе особливої складності, для монтажу не потрібно спеціальне обладнання або якісь особливі навички. З роботою цілком реально впоратися і самостійно.
Висновок
Вибір на користь деревоволокнистих плит – це точно відмінний варіант для утеплення дерев'яних будинків. Утеплювач з м'якої древесноволокнистой плити дозволить зробити будинок затишним і теплим, зберігаючи сприятливі умови для проживання на довгі роки. Утеплення МДВП– вибір раціональних власників дерев'яних будинків, дозволить забезпечити комфортні умови для проживання в утепленому будинку і допоможе забути про цю проблему більш 50 років.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.