але комплексний ремонт, незважаючи на свою відносну трудомісткість, дозволить Вам обзавестися зайвими квадратними метрами, отриманими за рахунок комфортного впорядкованого балкона.
Виконувати ремонт балкона слід поетапно. Першим ділом (зрозуміло, після різного роду підготовчих робіт, наприклад, демонтажу старих конструкцій, прибирання) балкон потрібно засклити. У випадку якщо Ви вирішили склити балкон самостійно, Вам слід попередньо провести оздоблювальні роботи зовнішньої фасадної сторони за допомогою вінілового сайдинга або інших підходящих вам матеріалів.
Скління – важливий, але не єдиний етап приведення балкона у придатний стан. Не менш значущу для комфорту роль відіграє утеплення. Сучасний ринок пропонує різні утеплювачі для стін, наприклад, мінеральну вату, спінений полістирол, пінопласт, сендвіч-панелі і т. д. В цілому, вибір того чи іншого утеплювача залежить від Вашого бюджету і бажання потрудитися, укладаючи той чи інший утеплювач. Також слід утеплити і підлогу балкона.
Перед завершенням ремонту та здійсненням оздоблювальних робіт, продумайте, що Ви хочете від свого балкона: які функції він буде виконувати, скільки часу Ви будете на ньому проводити і чим займатися. Від цього залежить рішення проводити або не проводити проводку, організовувати опалення і т. д. Що стосується обробки, тут все залежить від Вашого смаку і специфіки майбутнього балкона. Єдине від чого слід відмовитися від надто важких предметів меблів і масивних матеріалів оздоблювальних (натурального каменю), т. к. підлогу балкона може просто осісти.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.