Заливаємо рідкий наливна підлога (цікаві статті)

Далі можна стелити ламінат, лінолеум, паркет або ж плитку. Підлога з наливним покриттям захищає будинок від різного утворення пилу і створює сприятливий клімат для проживання. Перед тим як стелити наливна підлога, слід ретельно підготувати підлоги. Розглянемо найважливіші етапи підготовки:
1. Насамперед варто приготувати поверхню для використання рідких підлоги. Далі слід приготувати всі необхідні інструменти і докупити потрібні вам матеріали. Закладаємо всі тріщини і вибоїни, бажано зробити це цементним розчином за допомогою шпателя. Обов'язково простежте, щоб поверхня була сухою, інакше полімерний підлогу не висохне, так як він боїться води і всі компоненти можуть вступити в реакцію з водою.
2. На наступному етапі, слід перевірити на скільки рівну підлогу. Це можна зробити будівельним рівнем. Якщо підлога зовсім не рівний, його можна вирівняти цементно-піщаним розчином (зробити стяжку). З допомогою такого вирівнювання, ви заощадите на дорогим матеріалі. Далі обробляємо підготовлену поверхню спеціальним грунтувальним матеріалом, робимо два шари. Готуємо наливну суміш з розрахунку 10 кг сухої суміші на 1 кв. м.
3. Щоб приготувати розчин, знадобиться електродриль або щось подібне оснащений регулятором обертів міксера з насадкою. Наливна підлога - це суміш на цементній основі зі спеціальними полімерними добавками. Він розтікається самостійно і підлогу виходить рівний і достатньо міцний.
4. На заключному етапі наносимо наливна підлога на підготовлену поверхню. Після висихання від грунту, заливаємо підлогу полімерним складом. Видаляємо валиком бульбашки повітря і розподіляємо полімерний склад рівномірно по всій підлозі. У підсумку виходить гладке і рівне покриття.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.