Якщо плінтус підібрати правильно, то він може сильно змінити весь інтер'єр. Тому при обробці фахівці приділяють чимало уваги цієї деталі. Плінтус підлоговий Білий, наприклад, в поєднанні з різними відтінками підлоги і стін може надати легкості або грунтовності кімнаті, додати інтриги або глибини.
Міжкімнатні двері, плінтус та підлогове покриття
Якщо підібрати матеріал грамотно, то вся кімната буде виглядати красиво і гармонійно. Вона стане повітряної і легкої, коли темний колір двері буде, наприклад, підтримуватися білим плінтусом з бамбука. Такого не станеться, якщо полотно обробки і самі планки одного кольору.
Розміри
Цей параметр також має велике значення. Його треба вибирати виходячи з загальної площі приміщення, а також його висоти. Чим більше ці показники, тим могутнішим повинен бути і плінтус. В іншому випадку його просто не буде помітно.
Матеріал виготовлення
Плінтус може бути зроблений з:
- Масиву. Виготовляється з цільного шматка дерева цінної породи. Такий виріб прослужить довго, його можна реставрувати, також воно протягом тривалого періоду часу не змінить свій колір і геометрію.
- Шпону. Роблять його з недорогих порід дерева, а потім покривають лаком. Переваги – невелика ціна, екологічність, може швидко монтуватися спеціальними кріпленнями.
- МДФ. Виготовляється з плити. За своєю структурою мало чим відрізняється від ламінату. Виріб недороге, має безліч відтінків і швидко встановлюється.
- Пластика. Найбільш економічний варіант з усіх перерахованих вище. Підходить практично для будь-якого інтер'єру. Також під ним можна ховати проводку.
Знаючи ці моменти, вам буде простіше зробити свій вибір.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.