Електроприлади, які щодня використовуються нами, розраховані на роботу при конкретному рівні напруги. Якщо ж трапляються короткочасні, а іноді і тривалі його перепади, то це дуже негативно позначається на роботі будь-якої техніки, що призводить не тільки до неполадок в її функціонуванні, але і до поломок. Щоб цього не сталося, Вам необхідний стабілізатор.
Вам стабілізатори, різної потужності, від самих різних виробників: Luxeon, Elim, LogicPower, LVT, Укртехнологія, NTT Stabilizer, ВОЛЬТ і ін. Сучасні стабілізатори напруги є автоматичними, вони швидкодіючі, плюс мають певний набір функцій, який захищає від перепадів напруги не тільки різні побутові прилади, але і промислові прилади і системи, а також медичне, промислове і лабораторне обладнання. Завдяки своїм захисним функціям вони дозволяють безпечно експлуатувати прилади в безперервному режимі.
На стабілізаторі є система індикації, яка на своїй лицьовій панелі відображає різні режими роботи, а також вихідна напруга стабілізатора і рівні мережевої напруги. Якщо у Вас не один раз трапляються перепади напруги, через це відбуваються збої в роботі приладів, а то і зовсім вони ламалися не один раз, то варто подумати про придбання стабілізатора.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.