Продавець Інтернет магазин Тепло Вашого Дому розвиває свій бізнес на Prom.ua 10 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
212 відгуків
ТЕРМОРЕГУЛЯТОР В ПОДАУНОК  КОЖНОМУ ПОКУПЦЮ! АкциЇ та знижки  Детальніше про АКЦІЮ

Компанія тимчасово не приймає замовлення та повідомлення

+380 (63) 201-73-33
+380 (99) 663-03-50
Тернопіль.Вул Об'їзна 12/2 .Ринок західний або Філія Вул 15 Квітня 5 а, Тернопіль, Україна
интернет магазин Теплих підлог

Колодязь на дачі (цікаві статті)

Колодязь на дачі (цікаві статті)

І тоді найкращий вихід – це створення власного колодязя. Пам'ятайте, що вода туди надходить з підземних вод, з-за чого колодязь слід розміщувати подалі від смітника і інших несприятливих місць. Відстань від забрудненого місця має бути не менше 30 метрів. У фахівців дізнайтеся, як глибоко на вашій ділянці розташовані грунтові води.

Краще всього використовувати грунтовий або артезіанський шар води. Однак для того, щоб дістатися до останнього, вам знадобитися спеціальне обладнання, адже цей шар знаходиться досить глибоко. Створювати колодязь краще пізно восени, коли вода буде максимально глибоко. При цих умовах викопати шахту не представляє великої складності. Що стосується самих колодязів, то по влаштуванню їх виділяють два типу: бурової і шахтний.

Буровий колодязь служить довше і безпечніше з точки зору екології. Їх зазвичай будують у тих місці, де грунтові води розташовуються досить близько до верхнього шару грунту. Створюються такі колодязі за допомогою буріння свердловини. Такі колодязі виходять досить вузькими. Всередині свердловини зміцнюють трубу, зверху розташовується захисний пристрій. Зазвичай глибина такого колодязя близько 20 метрів. Шахтні колодязі будуються в таких місцях, де над водою залягають кам'янисті породи. Вони ускладнюють буріння свердловини. Шахта створюється звичайним способом – видаленням землі відрами або бадьями. Шахта виходить ширше, ніж свердловина.

Для зміцнення колодязя можна використовувати різні способи.

• ЗБВ кільця. Вони застосовуються дуже часто. Заглибити свердловину таким способом можна на будь-яку відстань, так як шахта нарощується поступово. Кільця міцно скріплюються металевими арматурою, а зазори між ними цементуються. Зверху встановлюється кришка.

• Цегла, камінь. Таким способом зміцнюються вже готові свердловини. Використовуються зазвичай на глинистому грунті.

• Зруб з дерева. Один з найстаріших способів.

• Бетонування. Встановлена у свердловину опалубка заливається бетонним розчином.

Для того, щоб колодязь гармонійно вписувався в дизайн ландшафту не забудьте добре подумати над його декором.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner