Починаючи з середини 17 століття ми з задоволенням використовуємо в побуті м'які крісла та дивани. У 17 столітті їх набивали шерстю.
Через деякий час з'явилася кушетка, яка мала різьблені ніжки. Кушетку оббивали тканиною або шкірою. А ось предок дивана – софа. Вона також відбивалася тканиною або шкірою. Прикрашалася вона, подібно софі зі східних казок, численними подушками. Трохи пізніше, коли була винайдена пружина, з'явилися дивани. Спочатку це були прості дивани. Але пізніше з'явилося бажання з'єднати ліжко і диван. Зробити це було не просто.
Тим не менш, на початку 20 століття були створені перші розкладні дивани. Саме така модель стала найбільш популярною. І не дивно: всього за пару хвилин вузький диван перетворювався на двох, а то і трехпольное місце. Сьогодні такий предмет меблів, як диван, є ледь не предметом першої необхідності в квартирі. І все також найбільш затребуваною формою дивана залишається диван-книжка. Разом з тим з'явилося і безліч інших моделей.
Дуже популярним став кутовий диван. При виборі кутових диванів часто виникає питання в доцільності такої покупки. Щоб зрозуміти, потрібно відштовхуватися в першу чергу від того приміщення, де буде стояти диван. Звичайно, посадочних, так і спальних місць на такому дивані більше. Однак якщо приміщення невелике, та й до того ж сім'я з декількох чоловік, купувати його не варто. Краще всього придбати звичайний диван-книжку та крісло-ліжко. У тому випадку, якщо приміщення досить просторе, кутовий диван буде прекрасно доповнювати дизайн вашої кімнати.
Обстановка буде затишною, відпочинок, особливо якщо ви машиніст автокрана, прекрасним. Кутовий диван у довгій кімнаті буде врівноважувати боку. Але тільки в тому випадку, якщо сторони кутів рівні. Щодо оббивки кутового дивана, тут все залежить від того, скільки осіб проживає в будинку. Якщо є маленькі діти, абсолютно зрозуміло, що світла оббивка вам не підійде. Щодо міцності – чим щільніше вона, тим краще.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.