Буває саме так і відбувається: спочатку будується будинок, а потім замовник думає, як і де розмістити сходи. Ось ми і маємо незручне споруда, псує вигляд будинку. І неважливо скільки грошей вкладено в будівництво, сходи з дуба, скла, металу або пластику встановлені. Непродумана заздалегідь сходи зіпсує навіть дуже дорогий будинок. Існує оптимальний варіант розміру ступенів - Довжина – триста міліметрів, Висота – сто п'ятдесят міліметрів.
Ступені іншого розміру вже не дуже зручні для пересування по них. Навіть невеликі десять міліметрів будуть дуже помітні при ходінні. Неймовірно, але якщо зробити сходи висотою сто сорок міліметрів (замість ста п'ятдесяти), то буде відчуття, що ви семените по ній маленькими кроками. А якщо зробити сто шістдесят, то при піднятті вгорі буде відчуватися дискомфорт.
Це здається неможливим, але це дійсно так. Чому ж продовжують будувати сходи з нестандартними ступенями? Наприклад, якщо сходи не поміщається в залишений для неї обсяг. Замовник збільшує розмір (висоту) ступенів і зменшують їх кількість, а значить і сам обсяг сходів. А от довжину сходів у будинках збільшують рідко, щоб сходи не «крала» простір. Які бувають сходів: - Пряма Кутова - літерою «п» - гвинтова - змішана Оптимальною є пряма сходи. Вона найзручніша, і найпопулярніша.
Кутова сходи теж виглядає красиво, до того ж вона не «з'їдає» світло. Однак кутова сходи займає набагато більше місця. Сама незручна – гвинтові сходи. Сходи роблять з Дерева, Каменю, Заліза й бетону - Змішані. Я б порадив змішану сходи з металевого каркаса і дерева. Такі сходи хорошої якості, можуть бути будь-яких варіантів, в майбутньому гарантують відсутність просідань. Треба дуже відповідально ще до початку будівництва будинку обдумувати будівництво сходи.
Пам'ятайте, вона будується один раз, але її неточності будуть нагадувати про себе кожен день вашого життя.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.