Кожен садівник хоче виростити на вашій ділянці якісні ранні овочі. Для цих цілей широко використовуються парники. Вони відрізняються зовнішнім виглядом, розмірами і матеріалами виготовлення. При виборі садових конструкцій слід враховувати кілька нужныъ характеристик.
Каркас для парника
Від нього залежить термін служби і якість вашого обладнання. Каркаси бувають:
- Алюмінієвими. Вони мають нержавіючу поверхню, привабливу форму і невелику вагу, що дозволяє переміщати конструкцію по ділянці. Недоліки такого каркаса полягають у його хиткість і низької міцності, тому його потрібно встановлювати на надійний фундамент або прив'язувати до стовпчиків.
- Дерев'яними. Це недорогий і екологічно чистий, але не дуже довговічний матеріал.
- Сталевими. Це найбільш міцний і стійкий каркас. Такий парник прослужить вам дуже багато років, але його вартість є досить високою.
Зовнішній вигляд
Цей показник кожен садівник може вибирати, орієнтуючись на свій смак. Але слід зауважити, що парники у формі будиночків є менш функціональними, ніж арочні конструкції, хоча й виглядають вельми привабливо. Це можна пояснити тим, що в кулястих об'єктах краще зберігається тепло, тому і рослини будуть себе відчувати більш комфортно. Крім того, арочні парники легше переносять погодні зміни. Сніг і дощові краплі будуть скачуватися з їх поверхні, не затримуючись. Працювати в такому парнику кілька зручніше, так як він не має гострих кутів.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.