В усі часи цінувалася вода. Вода неспроста приваблює людей, адже крім того, що вона дарує життя, вода ще є і прекрасним способом релаксації і відпочинку. Що вже казати про різних водоспадах і фонтанах. Ще середньовічні аристократи намагалися перевершити один одного, створюючи як можна більш шикарні, красиві і великі фонтани. А ось в наші дні звичайним людям, які раптом захочуть зробити у себе на дачі фонтан, доведеться, звичайно, складніше і дорожче. Втім, не так сильно, як могло б здатися.
Для фонтану обов'язково наявність ставка. Кажуть, що фонтан буде ідеально гармоніювати з басейном, у якого правильна форма, однак це досить спірна думка. Втім, і частка правди тут теж є.
У будь-якому ставок фонтан повинен розташовуватися в центрі. Сам ставок рекомендується облагороджувати, застосовуючи декор з каменів, а також представників флори. Не зайвим буде і різні прикраси з глини. Дуже здорово буде посадити латаття в ставку, а потім встановити в цьому ж самому ставку фонтан.
Для того, щоб створити фонтан, необхідно спеціальне обладнання. У списку цього устаткування входять труби, фітинги, а також різного роду всілякі насадки. Також обов'язково наявність насоса. Є два типи насосів: занурювальний і поверхневий. Перший необхідний для маленьких прудиков. Такі насоси досить дешеві і з ними легко звертатися. Однак у той же час необхідно дотримувати техніку безпеки під час і після включення мотора. У подібних випадках краще все-таки не ризикувати і запрошувати фахівців, які змогли б облаштувати та створити ваш фонтан на дачі.
А ось поверхневі насоси на більш потужні. Вони практично не застосовуються аматорами, оскільки набагато складніше у зверненні. У таких випадках викликати спеціаліста не бажано, а вкрай необхідно. Варто не забувати про те, що існують вже готові системи, завдяки чому вам досить просто розпакувати, встановити і насолоджуватися красивім і чудовим фонтаном.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.