Вбудовуваний конвектор — це сучасний невеликий, опалювальний прилад, конструкція якого може вбудовуватися безпосередньо в підлогу і, таким чином, не займати місця на стіні і бути невидимою в інтер'єрі. Сучасні конвектори вбудовувані можуть бути різних типів і форм, і підбирати їх потрібно з урахуванням виду теплоносія, потужності, витрати електроенергії. Розглянемо докладніше, коли необхідні вбудовувані конвектори, з чого складається їх конструкція, і яких типів вони взагалі бувають.
Призначення
Якщо ви збираєтеся встановити такий опалювальний прилад зі стандартними віконними прорізами, навряд чи це буде економічно виправдано. Але в таких приміщеннях, де є панорамні вікна від підлоги до стелі), великі віконні прорізи, або в приміщеннях з високим рівнем вологості вбудовувані конвектори будуть незамінними. Вони монтуються в підлогу і будуть майже невидимими. До того ж їх розташування безпосередньо перед віконним прорізом виключає запітніння стекол і виникнення протягу що часто буває в будинках.
Елементи конструкції
Розглянемо конструкцію внутрипольного конвектора на прикладі приладу водяного опалення. Такий прилад складається з теплообмінника (мідна труба з алюмінієвими пластинами), корпусу (зазвичай прямокутного подовженого), дренажної системи для виведення конденсату, кріпильних систем і відводів, системи управління, декоративної решітки, крізь яку і буде надходити в приміщення тепле повітря, і вентилятора, який буде примусово подавати цей повітря по кімнаті.
Різновиди матеріалів
Насамперед звертають увагу на матеріал, з якого виготовлений корпус конвектора. Нержавіюча сталь найбільш доступна, але потрібно уточнювати, чи дійсно використовується неіржавіюча сталь, а не низьколегована сталь, яка нестійка до корозії. Оцинкована сталь вважається ще кращою, але варто уточнювати ступінь оцинковки і товщину шару. Нарешті, алюміній буде найбільш довговічним і дорогим, але теплопровідність його вище, а сама установка конструкції простіше.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.