Закручування гвинтових паль може здійснюватися механічним або ручним способом. Для вкручування паль у землю може застосовуватися спеціальна техніка. Якщо ж до ділянки утруднений проїзд і під'їзд спецтехніки неможливий, залишається лише варіант закручування паль ручним способом, що зовсім не зручно.
Гвинтові паля являє собою товстостінну трубу, на одному кінці якої присутня велика різьба, створена так, що при укрученні її в грунт вона його ущільнює. Що ж до типорозмірів сучасних паль, їх діаметр може коливатися від 100 до 300 міліметрів. Перед установкою гвинтових паль, отаких гігантських шурупів, кожну з них покривають надійним антикорозійним покриттям. Гвинтові палі стануть надійною опорою у торфовищах, пісковиках, їх не вкрутити лише в місцях залягання каменю.
Весьма неплохо фундамент на винтовых сваях пригоден для сферы частного строительства – а вот для сооружения зданий в десять и более этажей он не годится. Долговечность винтового фундамента в сравнении с фундаментом из бетона значительно меньше. Кроме того, спустя несколько лет после возведения коттеджа на сваях они могут начать давать осадку, причём неравномерную, а это грозит перекосом держащегося на них дома. Поэтому некоторые рекомендуют использовать свайно-винтовую конструкцию для гаражей, сараев – то есть временных построек. Також у нинішньому столітті палі використовують для створення терас і причалів у рік, а ще для зведення об'єктів військового призначення.
- Якщо традиційна керамічна плитка не відповідає вашому баченню інтер'єру будинку, але в той же час потрібно практичний і вишуканий обробний матеріал, зверніть увагу на плиткову мозаїку.
- Ручний будівельний інструмент є практично у кожного. Чи робите ви капітальний ремонт у своєму помешканні або намагаєтеся полагодити той чи інший предмет меблів, вам не обійтися без шуруповерта, пилки або ж перфоратора.